Strona internetowa dla szkoły językowej

Cel stworzenia strony internetowej:

Blogowanie i dzielenie się wiedzą z zakresu nauki języka angielskiego dla dzieci oraz przyswajania wiedzy poprzez zabawę, muzykę i zajęcia plastyczne.

Wykonane prace:

  1. dopasowanie szablonu na silniku WordPress do preferencji klientki
  2. szkolenie z obsługi panelu do zarządzania treścią

Stronę można obejrzeć pod adresem: https://magiclearning.pl/


Dla kogo przeznaczona jest strona na WordPressie ?

  • często używają jej blogerzy ponieważ Worpress został stworzony z myślą o nich. Mogą to być blogerzy kulinarni, gdzie znajdziesz przepisy na pyszne dania. Najnowsze trendy panujące w modzie poznasz u blogerów modowych.
  • jeśli słuchasz podcastów możesz spotkać się ze stronami oferującymi odsłuchanie podcastu bezpośrednio na stronie. Nie musisz udostępniać ich na Spotify czy w innej aplikacji. Warto oczywiście ją mieć w wielu miejscach. Masz jednak gwarancję, że Twoje podcasty nie znikną.
  • specjaliści i eksperci z różnych dziedzin także korzystają z WordPressa żeby publikować na nim posty i dzielić się wiedzą z czytelnikami.
  • także pasjonaci i ludzie z różnymi zainteresowaniami odnajdą się w pisaniu postów w Worpressie. Czytelnik może na blogu komentować posty a bloger odpowiadać na pytania. Komentarze można też wyłączyć z pozycji WordPressa.
strona internetowa dla szkoły językowej

Jeśli szukasz dla siebie prostej strony do blogowania to WordPress może być dla Ciebie dobrym rozwiązaniem.