Referencje

Referencje od naszych klientów

We współpracy z klientami cenimy sobie relacje partnerskie a także miłą atmosferę podczas pracy projektowej. Tylko dzięki pracy w zwinnym, wspierającym zespole możemy wypracować projekty, które będą owocowały w przyszłości. Doceniają to nasi klienci, którzy wystawili nam pozytywne referencje.

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą Globalgraf w zakresie projektowania oraz realizacji materiałów dla naszego hotelu.
Firma Globalgraf wykonała:
– projekt z drukiem ulotki zawierającej ofertę i atrakcje w naszym hotelu,
– projekt strony internetowej funkcjonującej do 2013 r.,
– projekty banerów z ofertami promocji w naszym hotelu na stronę internetową
– projekt vouchera w ramach akcji pomocy na leczenie Marka Wełpy.
Współpraca układała się w pozytywnym nastroju oraz spełniły nasze oczekiwania. Chętnie polecamy firmę do realizacji projektów graficznych oraz druku materiałów reklamowych.

Hotel Spa Activia / Krystian Krygier / Właściciel

Polecam firmę Globalgraf tym, którzy szukają rzetelnego partnera świadczącego kompleksowe usługi w zakresie tworzenia stron internetowych. Firma Globalgraf zaprojektowała i wykonała stronę naszego sklepu efekt pracy można zobaczyć pod adresem www.fumro.ie. Obsługa firmy jest w pełni profesjonalna, sprawna i rzetelna, pracownicy służyli wiedzą i doświadczeniem, podpowiadając najlepsze możliwe rozwiązania.
Prace przebiegały bardzo sprawnie i w niezwykle uprzejmej atmosferze. Rzadko spotyka się w Polsce firmę z tak elastycznym podejściem do klienta. Każda nasza sugestia była wzięta pod uwagę i wdrożona w życie. Zespół Globalgraf pracował cierpliwie nad stroną dopóki nie byliśmy z niej w 100 % zadowoleni i nadal wspiera nas nawet po uruchomieniu serwisu. Serdecznie dziękujemy całemu zespołowi, ale przede wszystkim i najmocniej pani Asi. Jej pomoc, profesjonalne i uprzejme podejście od początku do końca było nieocenione. Współpraca była czystą przyjemnością.

Fumro / Konrad Jakubowski / Dyrektor Zarządzający

Firma Globalgraf wykonała dla naszej firmy zajmującej się produkcją oraz sprzedażą pneumatyki, mechatroniki, hydrauliki siłowej oraz automatyki, następujące prace: projekt katalogu firmowego (136 stron) zawierający ofertę produktową firmy Virsal projekt folderu ofertowego (24 strony) projekt strony internetowej www.virsal.pl.
Wszystkie projekty są spójne z identyfikacją naszej firmy, dzięki czemu jesteśmy rozpoznawalni na rynku. Współpraca z Panią Joanną Niedzielską przebiegała w miłej atmosferze oraz zlecenie zostało wykonane z pełnym zaangażowaniem bez opóźnień. Komunikacja podczas pracy były na najwyższy poziomie a projekty w pełni spełniły nasze oczekiwania.
Mogę szczerze zarekomendować usługi firmy Globalgraf przyszłym klientom.

Virsal / Bartosz Szczerbiński / Właściciel

Przedsiębiorstwo Budowlane Margo współpracowało z Globalgraf w kilku projektach reklamowych. Spośród różnych ofert zdecydowaliśmy się na współpracę z tą firmą mając na względzie zarówno kompetencje, wysoki profesjonalizm, spersonalizowany kontakt z firmą, jak i konkurencyjność cenową ich oferty. Globalgraf przygotował i wykonał dla nas m.in.: 2 foldery reklamowe naszych inwestycji: Jasień Park i Amber Plaza oraz dokonał składu książeczki rabatowej. Kreatywne podejście do projektów i nowoczesny wygląd gotowych już produktów potwierdziły trafność naszego wyboru. Podsumowując chcielibyśmy polecić Globalgraf firmom, którym zależy na profesjonalnych materiałach reklamowych. Globalgraf bez wątpienia spełni Państwa oczekiwania w zakresie jakości i rzetelności wykonania.

Przedsiębiorstwo budowlane MARGO / Dobromiła Kowalczyk / Kierownik działu Sprzedaży i Marketingu

Dziękujemy firmie Globalgraf za profesjonalne wykonanie projektów logo, strony internetowej oraz świetne wydruki naszych materiałów reklamowych. Współpraca z Państwem przebiega zawsze sprawnie a zlecenia realizowane są w terminie, czasem nawet przed. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Łączę wyrazy szacunku

Szkoła Pływania Nasze Dziecko / Agnieszka Potocka

Ulotki i wizytówki do nas dotarły bardzo szybko. Jakość wydruku na najwyższym poziomie. Dziękujemy bardzo.

UNT DESIGN & PERFORMANCE / Marcin Unton

Firma Globalgraf Joanna Niedzielska z siedzbą w Gdyni na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego w Gdańsku wykonała projekt graficzny publikacji dotyczącej projektow współfinansowanych z Unii Europejskiej w zakresie zdrowia „Dbamy o zdrowie Pomorzan”. Współpracę z firmą Globalgraf uznaję za bardzo udaną.
W trakcie realizacji projektu graficznegi publikacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego firma Globalgraf wykazała się dużym profesjonalizmem wykonania, oryginalnością koncepcji graficznej, a także terminowością wykonania zlecenia. Oceniając przebieg wzajemnej współpracy, z pełnym przekonaniem mogę polecić firmę Globalgraf jako rzetelnego i wiarygodnego wykonawcę usług graficznych.

Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego / Marcin Twardokus

Nawiązałem współpracę z firmą projektową Globalgraf przy okazji otwierania nowego klubu (dyskoteki) na półwyspie helskim w Jastarni. Firma Globalgraf zaprojektowała i zrealizowała wszystkie powierzone materiały reklamowe m.in. projekt logo dyskoteki, ulotki, banery reklamowe oraz tablice plexi.
Wszystkie projekty zostały wykonane z zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem przy zachowaniu konkurencyjnych, atrakcyjnych cen. Za dodatkowy atut można też uznać szybki termin realizacji zleceń oraz miłą współpracę.

Loft Club / Szymon Sokołek

Firma Globalgraf Joanna Niedzielska realizowała projekty badawcze (analizy rynku, badania ankietowe) dla EKOLAN S.A. Firma w terminie złożyła raporty z przeprowadzonych badań. Do prac wykonanych dla EKOLAN S.A. można zaliczyć również projekt graficzny wielostronicowego folderu z drukiem cyfrowym. Na każdym etapie współpraca przebiegała pomyślnie, zlecenia zostały zrealizowane terminowo. Polecam firmę Globalgraf przyszłym klientom, jak również deklaruję ponowne nawiązanie współpracy w przyszłości.

EKOLAN S.A. / Alina Wabnic – Kamińska / Pełnomocnik Zarządu

Ponadczasowe i intuicyjne zrozumienie potrzeb klienta. Świetna współpraca i wykonanie zamówienia. Bardzo polecam firmę.

Firma Dysma / Maciej Dysarz / Właściciel

W imieniu Remed+Lectus pragnę wyrazić opinię dotyczącą współpracy z firmą Globalgraf, która wykonała dla Przychodni Reed+Lectus Sp. z o.o. projekty z drukiem: ulotek, teczek oraz roll-up. Przed podjęciem współpracy mogliśmy zapoznać się bezpośrednio z próbkami materiałów, z których będą zrobione ulotki oraz makiety teczek. Firma zrealizowała zlecenie w wyznaczonym terminie, wszystkie materiały zostały dostarczone bezpośrednio do Przychodni. Doskonała komunikacja oraz oferta cenowa poparta doświadczeniem w projektowaniu to atut firmy Globalgraf. Estetyka projektów oraz ich wykonanie spełniły nasze oczekiwania w 100 procentach. Z wyrazami wdzięczności.

Grażyna Wirwicka / Prokurent

Strony internetowe

nasze realizacje

Strona internetowa – odświeżenie wyglądu

Odświeżenie widoku strony internetowej. Po sześciu latach od stworzenia strony internetowej dla Danmar Domy przyszedł czas na odświeżenie projektu. Wymienione...

Projekt strony internetowej dla producenta oryginalnej chałwy

zobacz stronę Projekt strony internetowej został zrealizowany a rezultat można zobaczyć pod adresem: www.deniz.pl. Strona internetowa od początku do końca jest...

Redesign – strona internetowa, logo, wizytówki i ulotki

Redesign - odświeżenie wizerunku firmy. Nowe logo, strona internetowa, wizytówki i ulotka Po wielu latach funkcjonowania i stabilnej pozycji na...

Budowa strony internetowej

Budowa strony internetowej. Prosta strona internetowa nie taka prosta.   Klienci zwracają się do nas z zapytaniem o cenę prostej...

Zarządzanie treścią – strona internetowa

Samodzielne zarządzanie treścią jest funkcją bardzo przydatną w chwili gdy chcesz mieć kontrolę nad swoją stroną internetową. Na szczególną uwagę zasługuje możliwość tworzenia...

%d bloggers like this: