Referencje

Referencje od naszych klientów

We współpracy z klientami cenimy sobie relacje partnerskie a także miłą atmosferę podczas pracy projektowej. Tylko dzięki pracy w zwinnym, wspierającym zespole możemy wypracować projekty, które będą owocowały w przyszłości. Doceniają to nasi klienci, którzy wystawili nam pozytywne referencje.

Serdecznie polecam firmę Joanna Niedzielska Globalgraf, która stworzyła logo mojej firmy, projekt wizytówki oraz od podstaw zajęta się projektem graficznym i wcieliła w życie stronę internetową o jakiej marzyłam. Dodatkowo zajęła się opieką techniczną i pozycjonowaniem
strony w internecie. Wszystkie powierzone zadania zostały zrealizowane profesjonalnie, na bardzo wysokim poziomie.
Na szczególną uwagę zasługuje poziom obsługi Klienta. Podczas wykonywanych zadań byłyśmy w stałym kontakcie i na bieżąco omawiałyśmy poszczególne działania.
Zlecenie zostało wykonane terminowo i zgodnie z oczekiwaniami.
W związku z powyższym polecam usługi firmy Globalgraf. Wysoka jakość oraz pełna dyspozycyjność i szeroki zakres usług to niewątpliwie atut tej firmy.

Hydrogarden / Magdalena Mądry / Właścicielka

Z przyjemnością polecam Państwu współpracę z firmą Globalgraf, reprezentowaną przez Panią Joannę Niedzielską. Jesteśmy w pełni zadowoleni z wieloletniej współpracy z Panią Joanną w zakresie wsparcia w przygotowaniu projektów graficznych dla firmy TREFL SA. Doceniamy szybką realizację zleceń, kreatywność oraz wsłuchiwanie się w nasze potrzeby. Panią Joannę cechuje otwartość i elastyczność oraz aktywna postawa w trakcie prac projektowych. Naszą współpracę rozpoczęliśmy w roku 2015 i z sukcesem kontynuujemy ją aż do teraz. Wspólnie zrealizowaliśmy projekty opakowań, instrukcje obsługi, ulotki i katalogi dla naszych produktów. Rekomendujemy współpracę z p. Joanną Niedzielską przyszłym klientom.

Trefl SA / Beata Kaźmierczak / Product Manager

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą Globalgraf w zakresie projektowania oraz realizacji materiałów dla naszego hotelu.
Firma Globalgraf wykonała:
– projekt z drukiem ulotki zawierającej ofertę i atrakcje w naszym hotelu,
– projekt strony internetowej funkcjonującej do 2013 r.,
– projekty banerów z ofertami promocji w naszym hotelu na stronę internetową
– projekt vouchera w ramach akcji pomocy na leczenie Marka Wełpy.
Współpraca układała się w pozytywnym nastroju oraz spełniły nasze oczekiwania. Chętnie polecamy firmę do realizacji projektów graficznych oraz druku materiałów reklamowych.

Hotel Spa Activia / Krystian Krygier / Właściciel

Polecam firmę Globalgraf tym, którzy szukają rzetelnego partnera świadczącego kompleksowe usługi w zakresie tworzenia stron internetowych. Firma Globalgraf zaprojektowała i wykonała stronę naszego sklepu efekt pracy można zobaczyć pod adresem www.fumro.ie. Obsługa firmy jest w pełni profesjonalna, sprawna i rzetelna, pracownicy służyli wiedzą i doświadczeniem, podpowiadając najlepsze możliwe rozwiązania.
Prace przebiegały bardzo sprawnie i w niezwykle uprzejmej atmosferze. Rzadko spotyka się w Polsce firmę z tak elastycznym podejściem do klienta. Każda nasza sugestia była wzięta pod uwagę i wdrożona w życie. Zespół Globalgraf pracował cierpliwie nad stroną dopóki nie byliśmy z niej w 100 % zadowoleni i nadal wspiera nas nawet po uruchomieniu serwisu. Serdecznie dziękujemy całemu zespołowi, ale przede wszystkim i najmocniej pani Asi. Jej pomoc, profesjonalne i uprzejme podejście od początku do końca było nieocenione. Współpraca była czystą przyjemnością.

Fumro / Konrad Jakubowski / Dyrektor Zarządzający

Firma Globalgraf wykonała dla naszej firmy zajmującej się produkcją oraz sprzedażą pneumatyki, mechatroniki, hydrauliki siłowej oraz automatyki, następujące prace: projekt katalogu firmowego (136 stron) zawierający ofertę produktową firmy Virsal projekt folderu ofertowego (24 strony) projekt strony internetowej www.virsal.pl.
Wszystkie projekty są spójne z identyfikacją naszej firmy, dzięki czemu jesteśmy rozpoznawalni na rynku. Współpraca z Panią Joanną Niedzielską przebiegała w miłej atmosferze oraz zlecenie zostało wykonane z pełnym zaangażowaniem bez opóźnień. Komunikacja podczas pracy były na najwyższy poziomie a projekty w pełni spełniły nasze oczekiwania.
Mogę szczerze zarekomendować usługi firmy Globalgraf przyszłym klientom.

Virsal / Bartosz Szczerbiński / Właściciel

Przedsiębiorstwo Budowlane Margo współpracowało z Globalgraf w kilku projektach reklamowych. Spośród różnych ofert zdecydowaliśmy się na współpracę z tą firmą mając na względzie zarówno kompetencje, wysoki profesjonalizm, spersonalizowany kontakt z firmą, jak i konkurencyjność cenową ich oferty. Globalgraf przygotował i wykonał dla nas m.in.: 2 foldery reklamowe naszych inwestycji: Jasień Park i Amber Plaza oraz dokonał składu książeczki rabatowej. Kreatywne podejście do projektów i nowoczesny wygląd gotowych już produktów potwierdziły trafność naszego wyboru. Podsumowując chcielibyśmy polecić Globalgraf firmom, którym zależy na profesjonalnych materiałach reklamowych. Globalgraf bez wątpienia spełni Państwa oczekiwania w zakresie jakości i rzetelności wykonania.

Przedsiębiorstwo budowlane MARGO / Dobromiła Kowalczyk / Kierownik działu Sprzedaży i Marketingu

Dziękujemy firmie Globalgraf za profesjonalne wykonanie projektów logo, strony internetowej oraz świetne wydruki naszych materiałów reklamowych. Współpraca z Państwem przebiega zawsze sprawnie a zlecenia realizowane są w terminie, czasem nawet przed. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Łączę wyrazy szacunku

Szkoła Pływania Nasze Dziecko / Agnieszka Potocka

Ulotki i wizytówki do nas dotarły bardzo szybko. Jakość wydruku na najwyższym poziomie. Dziękujemy bardzo.

UNT DESIGN & PERFORMANCE / Marcin Unton

Firma Globalgraf Joanna Niedzielska z siedzbą w Gdyni na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego w Gdańsku wykonała projekt graficzny publikacji dotyczącej projektow współfinansowanych z Unii Europejskiej w zakresie zdrowia „Dbamy o zdrowie Pomorzan”. Współpracę z firmą Globalgraf uznaję za bardzo udaną.
W trakcie realizacji projektu graficznego publikacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego firma Globalgraf wykazała się dużym profesjonalizmem wykonania, oryginalnością koncepcji graficznej, a także terminowością wykonania zlecenia. Oceniając przebieg wzajemnej współpracy, z pełnym przekonaniem mogę polecić firmę Globalgraf jako rzetelnego i wiarygodnego wykonawcę usług graficznych.

Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego / Marcin Twardokus

Joanna Niedzielska w okresie od grudnia 2016 do września 2017 świadczyła usługi graficzne w firmie Conlea Sp. z o. o. wykonując liczne prace projektowe oraz graficzne. Joanna swoje zadania wypełniała zawsze systematycznie i obowiązkowo. W swoich projektach wykazywała się kreatywnościa i profesjonalizmem. Prace dostarczane były terminowo, a
komunikacja bezproblemowa.
Jesteśmy pewni, że Joanna jest osobą, która sprosta wielu ambitnym zadaniom i spełni oczekiwania najbardziej wymagającego Klienta.

Conlea / Bartosz Kozakiewicz / Prezes Zarządu

Nawiązałem współpracę z firmą projektową Globalgraf przy okazji otwierania nowego klubu (dyskoteki) na półwyspie helskim w Jastarni. Firma Globalgraf zaprojektowała i zrealizowała wszystkie powierzone materiały reklamowe m.in. projekt logo dyskoteki, ulotki, banery reklamowe oraz tablice plexi.
Wszystkie projekty zostały wykonane z zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem przy zachowaniu konkurencyjnych, atrakcyjnych cen. Za dodatkowy atut można też uznać szybki termin realizacji zleceń oraz miłą współpracę.

Loft Club / Szymon Sokołek

Firma Globalgraf Joanna Niedzielska realizowała projekty badawcze (analizy rynku, badania ankietowe) dla EKOLAN S.A. Firma w terminie złożyła raporty z przeprowadzonych badań. Do prac wykonanych dla EKOLAN S.A. można zaliczyć również projekt graficzny wielostronicowego folderu z drukiem cyfrowym. Na każdym etapie współpraca przebiegała pomyślnie, zlecenia zostały zrealizowane terminowo. Polecam firmę Globalgraf przyszłym klientom, jak również deklaruję ponowne nawiązanie współpracy w przyszłości.

EKOLAN S.A. / Alina Wabnic – Kamińska / Pełnomocnik Zarządu

Ponadczasowe i intuicyjne zrozumienie potrzeb klienta. Świetna współpraca i wykonanie zamówienia. Bardzo polecam firmę.

Firma Dysma / Maciej Dysarz / Właściciel

W imieniu Remed+Lectus pragnę wyrazić opinię dotyczącą współpracy z firmą Globalgraf, która wykonała dla Przychodni Reed+Lectus Sp. z o.o. projekty z drukiem: ulotek, teczek oraz roll-up. Przed podjęciem współpracy mogliśmy zapoznać się bezpośrednio z próbkami materiałów, z których będą zrobione ulotki oraz makiety teczek. Firma zrealizowała zlecenie w wyznaczonym terminie, wszystkie materiały zostały dostarczone bezpośrednio do Przychodni. Doskonała komunikacja oraz oferta cenowa poparta doświadczeniem w projektowaniu to atut firmy Globalgraf. Estetyka projektów oraz ich wykonanie spełniły nasze oczekiwania w 100 procentach. 
Z wyrazami wdzięczności.

Grażyna Wirwicka / Prokurent