O firmie

 

Jesteśmy tu dla Ciebie

Cenimy budowanie długotrwałych relacji z naszymi klientami opartej na wzajemnym zaufaniu i ciepłych relacjach.

Słuchamy naszych klientów

Zależy nam na tym, żeby klient otrzymał od nas usługi i produkty, które zaspokoją jego potrzeby.

Potrafimy dopasować naszą ofertę do potrzeb każdego klienta. Jeśli nie dysponujesz odpowiednimi środkami, nasza oferta jest dla Ciebie za wysoka, wystarczy, że będziesz ambasadorem naszej marki. 

Pracujemy z klientem zaspokajając potrzeby w zakresie projektowania graficznego. Jesteśmy studiem, które projektuje do druku i do internetu.

Naszym celem jest kreacja na najwyższym poziomie zadowolenia. Zwracamy szczególną uwagę na jakość naszych produktów, zawierają one dokładnie wyliczone ceny. Obniżając ceny zabieramy tym samym kontrahentom, osobom uczestniczącym w projekcie, satysfakcję z pracy z nami i obniżamy jakość usług. 

Dbamy o relacje z naszym klientem poprzez rzetelność wykonywanych prac, elastyczność oraz przyjazną atmosferę współpracy.

Lubimy patrzeć na ładne rzeczy, używać ich i się nimi otaczać. Jednak oprócz doznań estetycznych ważna jest funkcjonalność zaprojektowanych produktów.

Jeśli coś jest ładne, ale nie przynosi określonej wartości to jest wyrzucane. Czy chcemy w taki sposób tracić czas i pieniądze?

Zwracamy szczególną uwagę na celowość projektowania określonych materiałów, zarówno tych drukowanych, jak i tych w internecie.

Dlaczego? Zapoznaj się z poniższym case study, żeby poznać celowość projektowania.

Produkty muszą być przede wszystkim użyteczne i spełniać swoje funkcje. Takie też zdanie mamy odnośnie projektów i materiałów drukowanych.

Krótki Case Study
Jeśli zakładasz działalność pierwszym krokiem jest nazwa dla firmy ponieważ potrzebna jest już podczas rejestracji firmy. Potem kolejnym krokiem jest zaprojektowanie logo.
Dlaczego?
Logo jest znakiem rozpoznawczym firmy. Logiem będą znakowane produkty, usługi, prezentacje z ofertą sprzedażową, grafiki w Social Mediach.


Tak należy postępować z każdym pomysłem na promocję. Potrzebne jest określenie idealnego klienta, do którego ma trafić produkt/usługa oraz metody dotarcia do niego. Czy to będzie katalog czy tylko wizytówka oraz czy poniesiony koszt będzie uzasadniony.

Dzięki poprawnie zaprojektowanym grafikom reklamowym możesz zdobyć zdecydowanie więcej klientów. Ważna jest czytelność, poprawny skład tekstu, dobór fontów (czcionek) oraz kolorów. Dobrze zaprojektowana prezentacja oferty, która ma bardzo dobrej jakości zdjęcia i opis, będzie także pozytywnie odebrana przez kupującego.

Dla pewnych kategorii ważne jest też opakowanie.

Naszym klientom proponujemy współpracę opartą na przygotowanie materiałów sprzedażowo-marketingowych.

CSR – Społeczna Odpowiedzialność Biznesu

Cele CSR:

  • współpraca z pracownikami i klientami polegająca na wzajemnym zaufaniu i poszanowaniu wartości
  • wspieranie finansowe WWF, Amnesty International
  • utylizacja odpadów i energii w ramach Zielonego Biura
  • poszerzanie wiedzy z zakresu działań proekologicznych

Certyfikaty i podziękowania

Skontaktuj się z nami

mail: biuro@globalgraf.pl

mobile: 600 019 973