Polityka Prywatności

Drogi użytkowniku:

25 maja 2018 r. zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dn. 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu danych oraz uchylenie dyrektywy 95/46/WE / WE (RODO).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach na jakich będzie się to odbywało po 25 maja 2018 r.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie ze strony internetowej globalgraf.pl zapisywanych w plikach cookies oraz danych z formularzy kontaktowych.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorem Twoich danych jest firma Globalgraf Joanna Niedzielska tzn. Joanna Niedzielska – właściciel firmy Globalgraf oraz wszelkie podmioty powiązane z działalnością gospodarczą i wypełniające zadania spełniające wymagania związane ze świadczeniem usług.

Wyrażenie zgody

W związku z powyższym, korzystając ze strony globalgraf.pl wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu realizacji zapytań, zleceń oraz w celach analitycznych,  w tym zapisywanych w plikach cookies oraz poprzez wypełnienie danych w formularzu kontaktowym przez firmę Globalgraf Joanna Niedzieska i Partnerów.

Dlaczego będziemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy dane osobowe żeby:

  • badać statystyki odwiedzalności strony
  • zapewnić bezpieczeństwo usług poprzez wykrywanie oszustw i nadużyć na stronie
  • dokonywać pomiarów, które pozwolą udoskonalić nasze usługi
  • przekazywać naszą ofertę usług i produktów, odpowiadać na zapytania cenowe oraz o współpracy, realizować zlecenia.

Komu możemy przekazać Twoje dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych czy zgłosić sprzeciw.

Jak długo będziemy przetwarzać Twoje dane?

Twoje dane będą przetwarzane do momentu realizacji zlecenia i po jego zakończeniu na Twoje żądanie mogą zostać usunięte. Twoje dane będą przetwarzane również długoterminowo w celu realizacji obowiązków wynikających z obsługi i ewidencji rachunkowej (np: konieczność przechowywania faktur czy wyciągów bankowych).