Polityka Prywatności

Drogi użytkowniku:

25 maja 2018 r. zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dn. 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu danych oraz uchylenie dyrektywy 95/46/WE / WE (RODO).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach na jakich będzie się to odbywało po 25 maja 2018 r.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie ze strony internetowej globalgraf.pl zapisywanych w plikach cookies oraz danych z formularzy kontaktowych.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorem Twoich danych jest firma Globalgraf Joanna Niedzielska tzn. Joanna Niedzielska – właściciel firmy Globalgraf oraz wszelkie podmioty powiązane z działalnością gospodarczą i wypełniające zadania spełniające wymagania związane ze świadczeniem usług.

Wyrażenie zgody

W związku z powyższym, korzystając ze strony globalgraf.pl wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu realizacji zapytań, zleceń oraz w celach analitycznych,  w tym zapisywanych w plikach cookies oraz poprzez wypełnienie danych w formularzu kontaktowym przez firmę Globalgraf Joanna Niedzieska i Partnerów.

Dlaczego będziemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy dane osobowe żeby:

  • badać statystyki odwiedzalności strony
  • zapewnić bezpieczeństwo usług poprzez wykrywanie oszustw i nadużyć na stronie
  • dokonywać pomiarów, które pozwolą udoskonalić nasze usługi
  • przekazywać naszą ofertę usług i produktów, odpowiadać na zapytania cenowe oraz o współpracy, realizować zlecenia.

Komu możemy przekazać Twoje dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych czy zgłosić sprzeciw.

Jak długo będziemy przetwarzać Twoje dane?

Twoje dane będą przetwarzane do momentu realizacji zlecenia i po jego zakończeniu na Twoje żądanie mogą zostać usunięte. Twoje dane będą przetwarzane również długoterminowo w celu realizacji obowiązków wynikających z obsługi i ewidencji rachunkowej (np: konieczność przechowywania faktur czy wyciągów bankowych).  

 

Strony internetowe

nasze realizacje

Strona internetowa – odświeżenie wyglądu

Odświeżenie widoku strony internetowej. Po sześciu latach od stworzenia strony internetowej dla Danmar Domy przyszedł czas na odświeżenie projektu. Wymienione...

Projekt strony internetowej dla producenta oryginalnej chałwy

zobacz stronę Projekt strony internetowej został zrealizowany a rezultat można zobaczyć pod adresem: www.deniz.pl. Strona internetowa od początku do końca jest...

Redesign – strona internetowa, logo, wizytówki i ulotki

Redesign - odświeżenie wizerunku firmy. Nowe logo, strona internetowa, wizytówki i ulotka Po wielu latach funkcjonowania i stabilnej pozycji na...

Budowa strony internetowej

Budowa strony internetowej. Prosta strona internetowa nie taka prosta.   Klienci zwracają się do nas z zapytaniem o cenę prostej...

Zarządzanie treścią – strona internetowa

Samodzielne zarządzanie treścią jest funkcją bardzo przydatną w chwili gdy chcesz mieć kontrolę nad swoją stroną internetową. Na szczególną uwagę zasługuje możliwość tworzenia...